Ventspils Piejūras brīvdabas muzeja daudzfunkcionālā ēka

object-info

Objekta apraksts

Ventspils Piejūras brīvdabas muzeja daudzfunkcionālā ēka top esošās būves vietā, tā tiks celta kā mūsdienīga, vizuāli pievilcīga un esošajā Piejūras brīvdabas muzeja vidē iederīga celtne. Tajā būs telpas muzejpedagoģijas programmu norisēm, ekspozīcijai “Pie jūras un zemēs: Ziemeļkurzemes tradicionālais dzīvesveids 19.-20. g, Ziemeļkurzemes daba”, restauratoru darbnīcām un citas muzeja darba telpas. Paredzēta arī Piejūras brīvdabas muzeja teritorijas labiekārtošana.

object-imporvements

Projekta ietvaros veiktie uzlabojumi

Uzbūvējot un iekārtojot jauno, daudzfunkcionālo muzeja ēku, tiks nodrošināta muzeja krājuma priekšmetu uzglabāšana saskaņā ar Nacionālā muzeju krājuma nosacījumiem. Tiks izveidotas mūsdienīgas, darba prasībām atbilstošas restauratoru darbnīcas un telpa muzejpedagoģiskajai darbībai. Tiks izveidota jauna, atraktīva ekspozīcija, kas sasaistīsies arī ar brīvdabas ekspozīciju un nozīmīgi mazinās Piejūras brīvdabas muzeja sezonalitāti.

Muzeja jaunās ēkas būvniecība noslēgsies 2022. gadā.

Projekta kopējās izmaksas ir 3 388 594,26 eiro, no tām 2 880 305,13 ir ERAF finansējums, un 508 289,13 eiro ir pašvaldības un valsts finansējums.

Projektu īsteno Ventspils pilsētas pašvaldības iestāde “Ventspils muzejs”.

object-address

Adrese

Riņķa iela 2, Ventspils

object-work-hours

Darba laiks

Otrdiena – Svētdiena 10:00 – 18:00

Pirmdienās slēgts

 

object-entrance-fee

Ieejas maksa

  • Pieaugušajiem – 1,40 eiro
  • Skolēniem, studentiem, pensionāriem – 0,60 eiro
  • Ģimenes biļete -1,80 eiro
object-getting-there

Nokļūšanas iespējas

Ap kājām vai privāto transportu, ar sabiedrisko transportu, kas ved uz Ventspili.

 

object-contacts

Kontaktinformācija

Blogere Solveiga Kaļva iesaka:

Blogere Solveiga Kaļva iesaka:

Vai nojaut, kā jaunajā ekspozīcijas ēkā tika iedabūta pati lielākā laiva? Izrādās, ka ēku apbūvēja tai apkārt! Bet ne jau tikai par laivām vien te stāsts. Dodies nesteidzīgā pastaigā pa teritoriju, ieķīķerē mājiņās, noķer kādu zivi (ja visas vēl nav izsmeltas), pasveicini mazbānīti un lūko atrast rīku, ar ko novilkt lielos zvejnieku zābakus!

Apskatīt ierakstu Fill 1 Copy 3