Salacgrīvas Zvejnieku parka estrāde

object-info

Objekta apraksts

Zvejnieku kolhoza “Brīvais vilnis” izveidotajā sporta un atpūtas kompleksā “Zvejnieku parks” 1967.gadā uzceltā brīvdabas estrāde ir viena no lielākajām un apmeklētākajām brīvdabas estrādēm Vidzemes piekrastē.  Šeit notikuši dažādi kultūras pasākumi, tostarp tādi tradicionāli ikgadēji pasākumi kā jūras svētki, brīvdabas izrādes, koncerti, pilsētas svētku un bērnu svētku pasākumi.

Atjaunotā estrāde dos iespēju organizēt daudzveidīgus notikumus, kas vietējiem iedzīvotājiem nodrošinās dažādu kvalitatīvu kultūras pasākumu pieejamību viņu dzīves vietā, savukārt tūristus gan no Latvijas, gan ārvalstīm mudinās Vidzemes piekrastē uzkavēties ilgāk.

Apskates objekts daļēji pieejams cilvēkiem ar kustību traucējumiem. Teritorijā atrodas pielāgota stāvvieta. Iespējams piekļūt estrādes skatītāju rindām. Uz pielāgotajām labierīcībām ved slīpa ietve.
object-imporvements

Projekta ietvaros veiktie uzlabojumi

Projekta ietvaros, pārbūvējot Salacgrīvas Zvejnieku parka estrādi, tiks atjaunotas skatītāju sēdvietas, uzlabota vides pieejamība, uzlabota tās fasāde. Pārbūvējot estrādes iekštelpas un papildinot tās ar pārbīdāmu sienu, tiks dažādota to izmantošana – radītas māksliniekiem, kolektīviem piemērotas ģērbtuves, iespēja pārveidot telpu par izstāžu zāli vai semināru telpu.

Projekta kopējās izmaksas ir 1 082 310,90 eiro, un no tām 811 478,00 ir ERAF finansējums, un 270 832,90 eiro ir valsts un pašvaldības finansējums.

Projektu īstenoja Salacgrīvas novada dome.

object-address

Adrese

Sporta iela 6, Salacgrīva, Salacgrīvas novads, LV-4033

object-getting-there

Nokļūšanas iespējas

Ar kājām un personisko transportu, sabiedrisko autobusu, kas pārvietojas par A1 šoseju.

object-contacts

Kontaktinformācija

Salacgrīvas tūrisma informācijas centrs

64041254

[email protected]

Blogere Solveiga Kaļva iesaka:

Blogere Solveiga Kaļva iesaka:

Teju jūras malā, tomēr priežu aizsegā, Salacgrīvā tiek atjaunota Zvejnieku parka estrāde. Tā vēl top, bet tas neliedz izmest nesteidzīgu loku pa jauko parku, ieturēt pikniku un sapņot par skanīgiem koru koncertiem, kas spētu pārdziedāt pat jūras šalkas.

Apskatīt ierakstu Fill 1 Copy 3