Firksu-Pedvāles muižas ēka

object-info

Objekta apraksts

Firksu-Pedvāles muižas kungu māja ir centrālā ēka Valsts nozīmes arhitektūras piemineklī Friksu-Pedvāles muižas apbūve, kas datēta ar 19. gadsimta sākumu. To aptver Pedvāles mākslas parks, kurā vairāk nekā 80 hektāru platībā izvietoti vairāk nekā 100 dažādi trīsdimensionāli mākslas darbi.

object-imporvements

Projekta ietvaros veiktie uzlabojumi

Projekta ietvaros veikti Firksu-Pedvāles muižas ēkas pārbūves un restaurācijas būvdarbi. Firksu-Pedvāles muižas kungu mājā ir izveidotas telpas dzīvošanai, radošajam darbam, kā arī izstāžu un nodarbību telpas un tiks nodrošināts pakalpojums – Starptautiskā mākslinieku rezidence.

Projekta kopējās izmaksas ir 1 298 913,02 eiro, no tām 750 000,00 eiro ir ERAF finansējums, un 547 098,02 eiro ir pašvaldības finansējums.

Projektu īstenoja biedrība “Pedvāle”.

object-address

Adrese

“Pedvāle”, Abavas pagasts, Talsu novads

object-work-hours

Darba laiks

10:00 – 17:00

object-entrance-fee

Ieejas maksa

Ieejas maksa izstādē:

  • Pieaugušajiem 1,50 eiro
  • Pensionāriem, studentiem, skolēniem 0,50 eiro
  • Pirmskolas vecuma bērniem bez maksas
object-getting-there

Nokļūšanas iespējas

Ieteicams izmantot personisko auto. Objekts atrodas blakus Sabiles pilsētai, Abavas pagastā. Ar sabiedrisko transportu iespējams nokļūt līdz Sabiles centram. Tālāk 1,5 km jāveic kājām, ar divriteni u.tml.

object-important-info

Svarīgi zināt

Objekta iekštelpās apmeklētājiem  izstāžu zāle pieejama izstāžu laikā. Par izstāžu norisi informācija tiek publicēta mājas lapā www.pedvale.lv un Pedvāles mākslas parka sociālajos tīklos. Pārējā laikā objekta apskate tikai no ārpuses.

object-contacts

Kontaktinformācija

Blogere Dina Preisa iesaka:

Blogere Dina Preisa iesaka:

Muižas kungu mājā ir izveidotas telpas dzīvošanai un radošajam darbam māksliniekiem no visas pasaules, kā arī izstāžu un nodarbību telpas. Laikmetīgajai mākslai neapšaubāmi piemīt humora izjūta – kāda gleznotāja muižā izstādījusi 3 radniecīgus garadarbus, kuru nosaukums ir “Pfizer”, “Moderna” un “Astra Zeneca”.

Apskatīt ierakstu Fill 1 Copy 3